«فعالیت های انجمن های علمی معمولا چند دسته اند. دسته ی اول، کلاس های نرم افزار است که متناسب با مهارت هایی که دانشجویان نیاز دارند انتخاب و اجرا می شوند. در کنار این کلاس ها، سمینارها و کارگاه های دیگری نیز برگزار می شوند که هرکدام مهارت جدیدی به شرکت کنندگان یاد می دهند.»

کسی که وارد این فعالیت ها می شود -ضمن گسترش مهارت های فردی خود- به دیگران هم کمک می کند تا با شرکت در رویدادهای مختلف، بتوانند یاد بگیرند و رابطه های حرفه ای جدید بسازند. رابطه هایی که می توانند در آینده بسیار تاثیرگذار و مفید واقع شوند. شاید همین مسئله باعث شده تا قسمت بزرگی از شرکت کنندگان در کارگاه های انجمن علمی صنایع دانشگاه تهران از فارغ التحصیلان این رشته باشند. به گفته ی مطلوبی «عده ای وقتی می خواهند وارد بازار کار شوند تازه می فهمند که صرفا رفت وآمد در کلاس ها و درس خواندن و پاس کردن واحدها فایده ی چندانی در پیدا کردن کاری که می خواهند، ندارد و به همین دلیل هم به شرکت در رویدادهای مختلف و گسترش مهارت های فردی شان روی می آورند.»

برگزاری رویداد و همایش ها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم صاحبان صنایع، تولیدکنندگان با پژوهشگران و محققین و ایجاد زمینه ای برای فعالیت های جمعی کمک شایانی می نماید گرافیک است. حتی فکر کردن به برپایی یک مراسم هم می تواند باعث استرس و اضطراب در ما شود. بله؛ بخش های مختلفی باید با هم همکاری داشته باشند تا یک رویداد برگزار شود؛ اما اجازه ندهید این امر شما را بترساند.اجاره ماشین اکستراهمانند سیری های محلی سازمان دهندگان واقعا آن را در سر داشتند، می توانید بگویید که آنها خودشان طهستند، و همچنین بعضی ها اسامی بزرگ، آن را واقعا برای هر فن موسیقی نوع.
از عوامل موثر در فرایند توسعه، معرفی و به تصویر کشیدن دستاوردهای مجموعه شما در همایش­ ها، جشنواره ­ها و نمایشگاه های علمی و تخصصی می باشد.

علاوه بر آن، برگزاری رویداد و همایش ها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم صاحبان صنایع، تولیدکنندگان با پژوهشگران و محققین و ایجاد زمینه ای برای فعالیت های جمعی کمک شایانی می نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *